Ракета, маса якої із зарядом становить 250 г, злітає вертикально вгору і досягає висоти 180 м.

Визначити швидкість вилітання продуктів горіння, вважаючи, що заряд, маса якого 50г, згоряє миттєво. (запишіть лмше числове значення,без одиниць вимірювання, вважати прискорення вільного падіння рівним 10 м/с2)

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Ангелина.

Ответ:

[27]

m1=250 г

m2(масса заряда) =50 г

Н=180 м

g=10 м/с2

V-?

Решение

m2*Vr=m1*Vp

Vr=m1*Vp/m2

Vp=корень(2*g*H)=корень(2*10*180)=60 м/с

Vr=m1*Vp/m2=250*60/50=300 м/с

Ответ :V=300 м/с