Тіло тисне на поверхню із силою 20Н, створюючи тиск 4кПа. Яка площа опори цього тіла?


Ответы на вопрос

Отвечает Сёмин Роман.

Ответ:

50 см2

Объяснение:

p=F/S

S=F/p=20Н/4000Па=0,005 м2 = 50 см2