На м'яч діє сила 0,15 кН. Визначити масу М'яча, якщо він рухається з прискоренням 300 м/с2.


Ответы на вопрос

Отвечает Жагарина Аня.

Объяснение:

F = ma;

m = F/a = 0,15*1000/300 = 0,5 кг - ответ .