Людина піднімає за 16 с з колодязя глибиною 8 м відро води масою 10 кг. Яку потужність при цьому

він розвиває?

Ответы на вопрос

Отвечает Розуменко Владислав.

N=A/t=FS/t=mgS /t=10*10*8/16=50 Вт