До будинку підведено кабель з мідними жилами загальним поперечним перерізом 100мм2. Довжина кабеля

80м. Визначте його опір. Питамой опір міді 0.017 Ом мм2/м​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Никита.

Ответ:

R=13,6

Объяснение:

Дано:

S=100мм2

l=80м

R-?

Розв'язання:

R=p l/s

p=0.017 Ом мм2/м​ - питомий опір міді

[R]=(Ом*мм2*м)/(м* мм2)=Ом

R=(0,017 * 80)/100= 0,0136(Ом) =13,6 мОм

Відповідь: R=13,6