ОЧЕНЬ СРОЧНО Яку роботу виконав газ при нагріванні якого витратили 10 Дж енергії, а його

внутрішня енергія при цьому зросла на 5 Дж.

Ответы на вопрос

Отвечает Каверина Александра.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Q = 10 Дж

ΔU = 5 Дж

__________

A - ?

По первому началу термодинамики:

Q = ΔU + A

Отсюда работа:

A = Q - ΔU = 10 - 5 = 5 Дж