Потужність струму в резисторі опором 25 Ом дорівнює 100 Вт.Визначити напругу на ризисторі​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Настя.

Ответ:

Дано

R=25 Ом

Р=100 Вт

U-?

Решение

P=U*I

I=U/R

P=U^2/R

U=корень(Р*R) =корень(100*25)=50 В

Ответ:U=50 B