Скільки часу нагрівався провідник опором 20 Ом ,якщо при силі струму 2 А в ньому виділилась

кількість теплоти 6 кДж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шилов Даниил.

Ответ:

Ответ: 75с

Объяснение:

Дано:

I=2A

Q=6кДж

R=20Oм

Найти:

Т-?

Решение:

По закону Джоуля-Ленца: Q=I^2RT

T=Q/(I^2R)

T=6•1000/4*20=75с

Отвечает Жижева Даша.

Ответ:

провідник нагрівався 75 с