Яку кінетичну енергію має кулька масою 100 г, що рухається зі швидкістю 30 м/с?


Ответы на вопрос

Отвечает Горковенко Виктория.

Ответ:

m=0,1 кг

v=30 м/с

Ек-?

Решение

Ек=m*v^2/2

Ek=0,1*(30)^2/2=45 Дж

Ответ :Ек=45 Дж