Насос потужністю 1.4 кВт виконує роботу 840 кДж. Скільки часу працює насос ?


Ответы на вопрос

Отвечает Батырханова Балжан.

Ответ:

Дано

N=1400 Вт

А=840 000 Дж

t-?

Решение

А=N*t

t=A/N

t=840 000/1400=600 c=10 мин

Ответ :t=10 мин=600 с