ПОМОГИТЕ СРОЧНО ДАЮ 35 БАЛОВ!!! На менше плече важеля діє сила 300н, на більше -20н. Довжина

меншого плеча 5 см. Визначити довжину більшого плеча. об зрівноважити важіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Объяснение:

F1=300 Н

F2= 20 Н

L1= 5 см = 0.05 м

L2=?

F1*L1 =F2*L2

L2= F1*L1 / F2 = 300*0,05 / 20 =  0,75 метра = 75 см  - длина длинного плеча