Срочнооо 20баллов Вагонетка вагою 19кнстоїть на гладенькихгоризонтальних рейках.Яке прискорення

ум/- дістане вагонетка, якщоі тягнути З СИЛОЮ 9,5кН?(Відповідь запишітьчислом, наприклад: 90)​

Ответы на вопрос

Отвечает Осмак Артём.

Ответ:

P=1.9*10^4 Н; F=9.5*10^3 H; a-?

Объяснение:

F=ma; m=P/g=1.9*10^4/10 = 1.9*10^3 кг.

а=F/m; a=9.5*10^3/1.9*10^3= 5 м/c^2