Ліфт маса якого 380кг піднімається на висоту 15 м за 20 с. Напруга на двигуні 380 В,опір обмотки

двигуна 380 м. Визначте:а) роботу струму за 20 с. б) ККД двигуна​

Ответы на вопрос

Отвечает Лодыгин Марк.

Ответ:

Объяснение:

1)

Работа двигателя:

Aдв = U²·t / R = 380²·20/ 38 = 76 000 Дж

2)

Полезная работа:

Aпол = m·g·h = 380·10·15 = 57 000 Дж

3)

КПД = Апол·100% / Адв

КПД = 57 000·100% / 76 000 ≈ 75%