Ліфт, маса якого 380кг, піднімається на висоту 15 м за 20 с. Напруга на двигуні дорівнюе 380 В,

опір обмотки двигуна становить 38 Ом. Визначте: а) роботу струму за 20 с; б) ККД двигуна.

Ответы на вопрос

Отвечает Кателевская Александра.

Ответ:

Объяснение:

1)

Полезная мощность:

Pпол = m·g·h/t = 380·10·15/20 = 2 850 Вт

Полезная работа:

Aпол = Рпол·е = 2 850·20 = 57 000 Дж

2)

Мощность двигателя:

Pдв = U²/R = 380² / 38 = 3 800 Вт

3)

КПД = Pпол / Pдв = 2 850 / 3 800 ≈ 0,75    или   75%