ПОМОГИТЕ ПЖ ОЧЕНЬ НАДА ДАЮ 37 БАЛОВ ВСЕ ЧТО ЕСТЬ!!! яку напругу потрібно прикласти до свинцевого

дроту довжиною 1,5 м, площею поперечного перерізу 0,3 мм 2 , щоб сила струму дорівнювала 2 а? питомий опір свинцю прийняти 0,21 ом٠мм 2 /м

Ответы на вопрос

Отвечает Gorenco Dima.

Ответ:2.1

Объяснение: U=IR=I*p*l/S=2*0.21*1.5/0.3=2.1 вольт