Протягом 10 с у провіднику протікав струм 0,3 А при напрузі 4 В. Визначте, яку роботу виконав

струм. СРОЧНО!! БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Акула Андрей.

Ответ:

А=12 Дж

Объяснение:

t=10 c

I=0,3 A

U=4 B

A=?

А=P*t, P=U*I ⇒ A=U*I*t=4*0,3*10=12 Дж