1. При якій силі струму відбувається електроліз, якщо за 10 хвилин на катоді виділяється 0,54 г

хлору?

Ответы на вопрос

Отвечает Перец Даня.

Ответ:

Дано:

t=10мин=600 сек

m=0,54 г =0,54*10^-3

k=0,33*10^-6кг/Кл

Знайти

l-?

решение

m=k*l*t

l=m/K*t=0,54*10^-3/0,33*10^-6*600=2,72A

ответ 2,72А