Визначте роботу електричного струму за 1 хв, якщо сила струму дорівнює 0,2 А, а напруга ─ 6 В:​


Ответы на вопрос

Отвечает Кенжебай Айсулу.

Ответ:72 Дж

Объяснение:Робота А=U*I*t=6в*0.2а*60с=72Дж