Вага деталі у повітрі 8,5 Н а у воді 7,5 Н визначити густину речовина з якої виготовлена деталь даю

20 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Катя.

Ответ:

Медь  p=8500 kg/m^3

Объяснение:

F1=8.5H

F2=7.5H

mg=8.5    =>     m=0.85 kg

mg-Fa=7.5

Fa=pVg

Fa=mg=7.5=1H

pVg=1

pV=0.1

1000V=0.1

V=0.0001 m^3

V=m/p

p=m/V

p=0.85/0.0001= 8500 kg/m^3