визначити напруженість і потенціал електричного поля точкового заряду 5 мкКл на відстані 5 м від

нього

Ответы на вопрос

Отвечает Митюшкин Даня.

Ответ:

Дано

q=5*10^-6 Кл

r=5 м

Е-?

U-?

Решение

____________________________

E=k*q/r^2

Е=9*10^9*5*10^-6/(5)^2=1,8*10^3=1800 В/м

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

U=E*d

U=1800*5=9000 В=9 кВ

__-__-__-__-__-__-__-__-__-__-__-_

Ответ :Е=1800 В/м U=9 кВ