Яку роботу,виконує струм силою 0.5А при напрузі 220В протягом 1 хв?


Ответы на вопрос

Отвечает Рутц Софья.

Ответ:

6600Дж

Объяснение:

A=UIt

t=1хв=60с

А=220*0,5*60=6600(Дж)