Визначте за скільки часу в провіднику опором 10 Ом виділиться 150 кДж тепла, якщо через нього

протікає електричний струм силою 5 А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Аллерт Анна.

Ответ: I^2*R*t=25*10*t=150 000 или t=150000/250=600 секунд=10 минут.

Объяснение: