Яку роботу виконав електричний струм за 2.5 години живлення приладу при силі струму 2 А і напрузі

220В?

Ответы на вопрос

Отвечает Ганцгорн Алина.

Ответ:

Дано

I=2 A

U=220 B

t=9000 c

A-?

Решение

А=I*U*t

A=2*220*9000=3 960 000 Дж=3960 кДж=3,96 МДж

Ответ :А=3,96 МДж