Опір провідника R=150ом,а напруга на його кінцях U=30B. Знайдіть силу струму, що протікає в

провіднику.

Ответы на вопрос

Отвечает Азизян Эдик.

Ответ:

I=5A

Объяснение:

R=150 Om       R=U/I      I=150/30=5A

U=30B            I=U/R