За допомогою похилої площини довжиною 5 м піднімають вантаж на висоту 3 м, прикладаючи прицьму силу

2 кН. Якою є маса вантажу, якщо ККД похилої площини становить 30 %? (Вважайте g=10 Н/кг) срлчнл​

Ответы на вопрос

Отвечает Карыпкан Аслан.

Ответ:

m=100kg

Объяснение:

L=5m

h=3m

F=2kH=2000H

КПД=30%

g=10H/kg

mgh=F*L*ККД; m=(F*L*ККД)/gh=(2000*5*0.3)/10*3=100kg