. Визначити кінетичну енергію велосипедиста масою 40 кг, який рухається зі швидкість 10

мс.СР0ЧНО!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Миша.

Ответ:

Е=мв^2/2=40*10^2/2=40*100/2=40*50=200 Дж