Через поперечний переріз провідника проходить заряд 600 Кл за 10 хв. Чому дорівнює сила струму в

провіднику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мартиросян Артур.

Ответ:

Объяснение:

I = Δq / Δt = 600 / (10·60) =  1 А