Визначте кінетичну енергію мотоцикліста масою 65 кг, який рухається зі швидкістю 40 м/с.


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметгалеев Даня.

Ответ:

Е=мв^2/2= 65*40^2/2= 1600*65/2=800*65= 52000Дж = 52 кДж