Двигун виконує роботу 12 кДж протягом 8 хв. Обчислити потужність двигуна ; знайти його швидкість ,

якщо була прикладена сила 800Н.

Ответы на вопрос

Отвечает Уйгурова Кюннэй.

Ответ:

Дано

А=12*10^3 Дж

t=240 c

F=800 H

N-?

v-?

Решение

N=A/t

N=12000/240=50 Вт

N=F*v

v=N/F

v=50/800=0,0625 м/с

Ответ :N=50 Вт. v=0,0625 м/с