З яким максимальним прискоренням може рухатись автомобіль якщо коефіцієнт тертя ковзання дорівнює

0,4?

Ответы на вопрос

Отвечает Пичугина Дарья.

Ответ:

4 м/с^2

Объяснение:

Fт = Мgm

a*m = Mgm

a=Mgm/m = Mg = 0,4*9.8 = 4