Яку роботу виконує електричний струм в лампі розрахованій на напругу 120 В за 3 хв, якщо сила

струму в лампі 0,5 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Уйгурова Кюннэй.

Ответ:

10800 Дж = 10.8 кДж

Объяснение:

W=I*U*t

W=120*180*0.5=10800 Дж