обчисліть заряд на обкладках конденсатора що перебував під напругою 10В якщо внаслідок його

розряджання виділилась енергія 0,05Дж срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Королькова Аня.

Ответ:

0.01 Кл

Объяснение:

U=10 B    W=0.05 Дж    q=?

===

W=q*U/2

q=2*W/U=2*0.05/10=0.01 Кл

================================