Потужність електродвигуна токарного верстата дорівнює 3,14 кВт. Визначте силу, що діє з боку

заготовки на різець під час обточування циліндра діамет- ром 300 мм, який робить 10 обертів за секунду. Коефіцієнт корисної дії верстата становить 75 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Котикова Виктория.

Ответ:

В=0.25

Объяснение:

ККД=Акор/Ап

Ап=P*t

Aкор=F*S=F*пDvt

ККД=FпDvt/Pt

F=ККД*P/пDv=0.25

v-Ню

п=3.14