З того моменту коли заряд конденсатора в контурі зменшився від максимального значення 12 нКл до

нуля, сила струму в котушці збільшилась від нуля до 240 мА. Яким є період вільних коливань в контурі? МОЖНО СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Левчук Андрій.

Ответ:

314 нс

Объяснение:

q=12 нКл = 12*10^-9 Кл

I= 240 мА = 24*10^-2 A

T=?

Энергии катушки и конденсатора

W=L*I^2 / 2

W = q^2 / (2*C)

L*I^2 / 2 = q^2 / (2*C)

L*I^2 = q^2 / C

L*C =  q^2 / I^2

√(L*C) = q/I

Тогда период

T=2*п*√(L*C) = 2*п*q / I = 6.28 *  12*10^-9 / 24*10^-2 = 314*10^-9 c = 314 нано секунд