Су айдағыш мұнараның табаныңдағы манометр 220000 Па қысымды көрсететін болса,оңда мұнарадағы су

деңгейінің биіктігі қандай?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарёва Алёна.

Берілгені:

P=220 000 Па

g=10 Н/кг

р=1000 кг/м³

h-?

Шешімі :

Р=р*g*h

Формуладан биіктікті шығарып аламыз:

h=Р/p*g

h=220 000/1000*10=22 м

Жауабы :h=22 м