Знайти загальний опір провідників з опорами 3 Ом, 4 Ом, 6 Ом, з'єднаних послідовно


Ответы на вопрос

Отвечает Рахимжанова Мерей.

Ответ:

R=1.333

Объяснение:

Загальний опір провідників знаходиться за формулою:

1/R=1/R1+1/R2+1/R3= 1.333