1)Є ділянка кола з двох послідовно з'єднаних провідників опорами 3 Ом і 15 Ом. Визначте силу струму

на ділянці кола,в кожному з провідників, якщо загальна напруга 45 В. 2)Резистор опором 2 Ом і електрична лампочка опором 3 Ом з'єднані послідовно. Який загальний опір резистора і лампочки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Саша.

1. Дано:                        Решение:

R₁= 3 Ом                      R= R₁+R₂= 3 Ом+ 15 Ом= 18 Ом

R= 15 Ом                     I=U/R= 45 В/ 18 Ом= 2,5 А

U= 45 В

-----------------

I-?                                             Ответ: 2,5 А

2. Дано:                Решение:

R₁= 2 Ом               R=R₁+R₂= 2 Ом+ 3 Ом= 5 Ом

R₂= 3 Ом

---------------

R-?                                          Ответ: 5 Ом

Отвечает Гайворонская Аля.

Ответ:

  1. I1=2,5 A и I2=2,5 A
  2. R=5 (Ом)

Объяснение:

№1

ДАНО:

R1=3 (Ом)

R2=15 (Ом)

U=45 В

I1 - ?

I2 - ?

РОЗВ'ЯЗОК:

R=R1+R2 ----- R=3+15=18 (Ом)

I=I1=I2 ----- I=U/R ----- I=45/18=2,5 (A)

Відповідь: I1=2,5 A и I2=2,5 A

№2

ДАНО:

R1=2 (Ом)

R2=3 (Ом)

R - ?

РОЗВ'ЯЗОК:

  • R=R1+R2 ----- R=2+3=5 (Ом)

Відповідь: R=5 (Ом)