Який загальний опір двох провідників опорами 28 Ом,зєднаних послідовно і паралельно?


Ответы на вопрос

Отвечает Сабитова Акмарал.

Ответ:

Объяснение:

При  послідовному з"єднанні:

R=R₁+R₂ =28 Ом+28 Ом = 56 Ом

При паралельному з"єднанні:

R=\frac{R_ {1} *R_{2} }{R_{1} +R_{2} } =\frac{28^{2} }{28+28} =\frac{784}{56} =14   Ом