6. На вузький поршень гідравлічної машинипоставили гирю масою 3 кг. Площа поперечного перерізу

вузького циліндру у 100 разів менша ніж у великого. Знайдіть вагу вантажа, який треба покласти на широкий поршень, щоб обидва вантажа знаходилися в рівновазі. А 30 Н; Б 3 кг; В 3 кН; Г 150 Н.

Ответы на вопрос

Отвечает Гольц Владимир.

Ответ:

Объяснение:

Формула гидравлической машины:

F₂ = (S₂/S₁)·F₁

Имеем:

F₁ = m₁·g = 3·10 = 30 H

S₂/S₁ = 100 - по условию.

Тогда:

F₂ = (S₂/S₁)·F₁ = 100 · 30 = 3 000 Н    или  3 кН

Правильный ответ:

В) 3 кН