Тело массой 1 кг изменяет скорость на 10 м/с каждые 5с. Какая равнодействующая сила действует на

тело?

Ответы на вопрос

Отвечает Станчуляк Андрій.

модуль рівнодійної всіх сил в даному випадку буде дорівнювати ma оскільки сила тяжіння та сила нормальної реакції опори скомпенсовуються та залишається лише сила F=ma.

за умовою m=1кг а прискорення а можемо знайти за формулою а=(υ-υ0)/t = (10-0)/5 = 10/5 = 2м/с², а=2м/с² отже F=1*2, F=2H

ВІДПОВІДЬ: 2Н