Материальная точка движется вдоль оси 0X по закону x = 10 + 3t-t²(м) Определить момент времени,

когда тело окажется в начале координат.

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбаков Максим.

х = 10 + 3t - t² тіло буде на початку координат тоді коли х=0, отже 10+3t-t²=0 помножимо праву та ліву частину на -1 отримаємо -3t-10=0 по Вієту корені рівняння -2 та 5 за означенням час не може дорівнювати від'ємній величині отже t=5

ВІДПОВІДЬ: 5