Помогите решить, это физика. Оқулық бетінің ауданы 300см². Осы шаманы квадрат метрмен және квадрат

дециметрмен өрнекте.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смычник Кирилл.

а=300см²

Т/к:S=?(дм²,м²)

ХБЖ

300×10¹м=0,03м

S=a²

S=300×10¹×300×10¹м=90000×10¹м²=0,0009