два провідники з*єднані послідовно з опорами 1 Ом і 4 Ома . Сила струму провідника 1 А. Який опір

такої ділянки ? Яка напруга на кожному з провідників та загальна напруга на ділянці кола?

Ответы на вопрос

Отвечает Асылбеков Нурадил.

Ответ:

Rобщ=1+4=5 Ом, Uoбщ=I*Rобщ=1*5=5В,

U1=1*1=1B, U2=1*4=4B