на короче плече важеля діє сила 300нютонів на довге 20нютонів довжина короче плеча 5 см визначити

довжину довшого плеча важеля ​

Ответы на вопрос

Отвечает Zhienbayev Nyrlan.

Ответ:

Объяснение:Умова рiвноваги М1=М2; F1L1 = F2L2, L2=F1L1/F2=300*0,05/20=15/20=0,75 м=75 см