Якщо на менший поршень гідравлічного преса діє сила 90 Н, то на більший поршень площею 2700 см2

передається сила тиску 36 кН. Яка площа меншого поршня?

Ответы на вопрос

Отвечает Суркова Виктория.

Відповідь:

6.75 см2

Пояснення:

Тиск, який створює сила, що діє на менший поршень передається на більший поршень, тому можна записати відношення

F1/S1=F2/S2, S2=F2*S1/F1=90 Н*2700 см2/36 кН=6.75 см2