у двох кошиках було поровну яблук з першого кошеку забрали 9 а з другого 17 у першому стало тричі

більше . Скільки яблук було в корзині початку ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мелисова Маржан.

Ответ:

у кошику 21 яблуко

Объяснение:

у кошику х яблук

після того як забрали

1 кошик = х-9

2 кошик = х-17

у першому стало у 3 рази більше

(х-17)3=х-9

3х-51=х-9

2х=51-9

2х=42

х=21 яблуко