Кінетична енергія футбольного м'яча дорівнює 23 Дж. Визначте масу м'яча якщо він рухається зі

швидкості 10 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Рейх Родион.

Ответ:

Объяснение:

Ek = 23 Дж

V =  10 м/с

m = ?

Ek = m*V^2 / 2

m = 2*Ek / V^2 = 2*23 / 10^2 = 0.46 кг = 460 грамм