Електричний заряд 200 Кл проходить за 15 с крізь провідник площею поперечного перерізу 1,2 мм.

Визначити густину струму.

Ответы на вопрос

Отвечает Глебов Артём.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

q = 200 Кл

t = 15 с

S = 1,2 мм² = 1,2·10⁻⁶ м²

_________________

J - ?

Сила тока:

I = q/t  

Плотность тока:

J = I / S = q / (S·t)

J = 200 / (1,2·10⁻⁶·15) ≈ 1,1·10⁷ А/м²