ДАЮ 70 БАЛОВ!!! 1. Визначити час проходження электричного струму по провіднику якщо струм 52 мкА,

а електричний заряд що пройшов крізь поперечних переріз 15 мКл 2. електричний заряд, що проходить крізь провідник з площею поперечного перерізу 5 мм² 30 мкКл за час25 мс по провіднику вольфрам довжиною 3 м Знайти напругу, що встановилась.​

Ответы на вопрос

Отвечает Globalavto Globalavto.

Ответ:

Объяснение:

1. Час проходження електричного струму можна знайти з використанням формули:

Q = I * t

де:

Q - електричний заряд

I - струм

t - час

Тоді час можна виразити як:

t = Q / I

Підставляємо дані:

t = 15 мкКл / 52 мкА = 0.2885 с (округлюємо до 3 знаків після коми)

Отже, час проходження струму по провіднику складає 0.2885 с.

2. Напругу, що встановилась, можна знайти з закону Ома:

U = R * I

де:

U - напруга

R - опір провідника

I - струм

Опір провідника можна знайти за допомогою формули:

R = ρ * L / A

де:

ρ - специфічний опір матеріалу

L - довжина провідника

A - площа поперечного перерізу провідника

Підставляємо дані:

R = (5.6 * 10^(-8) Ω * м) * 3 м / 5 мм²

= 3.36 Ω

Тоді напруга може бути знайдена як:

U = 3.36 Ω * 30 мкКл / 25 мс

= 4.032 В

Отже, напруга, що встановилась в провіднику вольфраму, дорівнює 4.032 В.