Первинна обмотка ненавантаженого трансформатора перебуває під напругою 220В. Напруга на вторинній

обмотці що має 450витків ,становить 660В. Який коефіцієнт трансформації в цьому випадку? Яка кількість витків а первинній обробці? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

N1=150    k трансформації =0,33

Объяснение:

U1/U2=k     k=220/660=0.33    N1=k*N2=0.33*450=150  , можна і так:U1/U2=N1/N2    N1=U1*N2/U2